Kdo jsme

DĚTI JSOU INSPIRACE A PROTOŽE JICH MÁME OSM, JE JÍ POŘÁDNÁ DÁVKA

 

Vše začalo před lety (2017) vyrobením prvního houpacího prkna Houpee. Vytvořili jsme široké portfolio houpacích prken a balančních desek s velkým množstvím doplňků a zaujali jimi tisíce zákazníků. Zjistili jsme, jak nás děti inspirují a že pro ně chceme vyrábět více věcí. Děti přišly s nápadem, maminka doladila design a tatínek začal vyřezávat a stavebnice URBIX se okamžitě stala v roce 2020 HITEM.

 

HRAČKY VYRÁBÍ TATÍNEK, MALUJE MAMINKA A TESTUJÍ DĚTI

urbix kdo jsme tatinekTatínek je rád VE SVÉ DÍLNĚ, potrpí si na preciznost a s každým kouskem dřeva, který ručně OPRACOVÁVÁ a obrušuje si rád vyhraje. Pod jeho rukama vznikají krásné dřevěné HRAČKY.

 

 

  Maminka je SRDCEM RODINY, často přijde s novými nápady a ihned vše dává na papír. Ráda KRESLÍ, ŠIJE, MALUJE a také si hraje s dětmi.

 

Děti jsou ideálními testery všech věkových kategorií. Jejich RADOST z našich výrobků nás motivuje a inspiruje.  onas urbix

 

KDE VZNIKÁ URBIX

 

Všechny hračky a stavebnice vznikají v Šumperku na severní Moravě. V truhlářské dílně našeho statku, kde je často VESELO a mezi dřevěnými PILINAMI se protočí celá rodina. 

 

 

Napsali o nás: