Neohodnoceno

Vesnice

Největší set domečkové stavebnice využijí děti v různých kolektivech i domácnostech. Přesto, že může zaplnit celý pokojíček, snadno ho složíte do A4 krabice, kde si počká, než bude koberec vysátý a jeho majitelé se občerství spánkem. 

 

Základní dílek je velký 15*10(22)cm, chaloupka 18*15cm.

Všechny stavebnice pomáhaly navrhovat děti.

Roky testované 8 dětmi v naší chaloupce (uspěly v náročných testech na kvalitu i bytelnost), jsou vhodné do Vašich pokojů, heren i obýváku.

Vytvořené v České republice, každý dílek prošel rukama truhláře a tatínka Vaška.

Můžeme doručit do:
4.11.2021
Týden
Kód: UXS1910
1 884 Kč 1 557,02 Kč bez DPH
Kategorie: Vesnice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.6 kg
Počet dílků: 43
Materiál: Buková překližka
Tloušťka stěny: 8mm
Vhodné pro děti: od 3 let
? Povrchová úprava: Bez povrchové úpravy
Velikost krabice: 320x220x105 mm
Rozměr základního dílku: 150 x104 mm

Také patříte mezi milovníky dřevěných roubených vesniček ze starých dob? S touto stavebnicí se objevíte přímo v prastarém skanzenu. Děti snadno postaví pro své panáčky, figurky a loutky vesnici, kde ožívají veškeré tradice. V jedné chaloupce právě okovává kovář Toník své koně, do školy míří Honzík i Mařenka, u potoka stojí starý mlýn a na kopečku kostel. Ve vesnici nechybí stodola, seník ani stáj pro zvířata, malý domeček pro sousedy a vejměnek pro babičku s dědou.  Právě zde na statku  žili Tři bratři předtím, než vyrazili do světa. Tady se stavoval rytíř Bajaja při cestě za princeznou, zatímco hloupý Honza se válel na peci.